Private files download permission (3.0.4) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Access control
te: అనుమతి నియంత్రణ

en: Yes
te: అవును

en: Settings
te: అమరికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Role
te: పాత్ర

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
