Private files download permission (3.1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Yes
jv: Ya

en: Settings
jv: Sétingan

en: User
jv: Panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
