Private files download permission (3.1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Yes
nl: Ja

en: Settings
nl: Instellingen

en: Path
nl: Pad

en: User
nl: Gebruiker

en: Roles
nl: Rollen

en: Id
nl: ID

en: Role
nl: Rol

en: Users
nl: Gebruikers

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Directory path
nl: Map pad
