Private files download permission (3.1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Access control
ta: அணுகல் கட்டுப்பாடு

en: Yes
ta: ஆம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Path
ta: பாதை

en: User
ta: பயனர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி
