Private files download permission (3.1.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
