Private files download permission (3.1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: Yes
fi: Kyllä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Path
fi: Polku

en: User
fi: Käyttäjä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Id
fi: Tunniste

en: Role
fi: Rooli

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Directory path
fi: Hakemistopolku
