Private files download permission (3.1.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Path
fil: Landas

en: Roles
fil: Mga papel

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda
