Private files download permission (3.1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Path
kk: Жол

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
