Private files download permission (3.1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Yes
lv: Jā

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Path
lv: Ceļš

en: User
lv: Lietotājs

en: Roles
lv: Lomas

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus
