Private files download permission (3.1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Access control
ru: Контроль доступа

en: Yes
ru: Да

en: Settings
ru: Настройки

en: Path
ru: Путь

en: User
ru: Пользователь

en: Roles
ru: Роли

en: Role
ru: Роль

en: Users
ru: Пользователи

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Directory path
ru: Путь к папке
