Private files download permission (3.1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Path
ta: பா​தை

en: User
ta: பயனாளர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
