Private files download permission (3.1.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: Yes
ar: نعم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Role
ar: الدور

en: Users
ar: المستخدمين

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات
