Private files download permission (3.1.2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Yes
bs: Da

en: Settings
bs: Postavke

en: Path
bs: Putanja

en: User
bs: Korisnik

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
