Private files download permission (3.1.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Access control
ja: アクセスコントロール

en: Yes
ja: はい

en: Settings
ja: 設定

en: Path
ja: パス

en: User
ja: ユーザー

en: Roles
ja: 役割

en: Id
ja: ID

en: Role
ja: 役割

en: Users
ja: ユーザー

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Directory path
ja: ディレクトリーパス
