Private files download permission (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Access control
da: Adgangsbegrænsning

en: Yes
da: Ja

en: Settings
da: Indstillinger

en: Path
da: Sti

en: User
da: Bruger

en: Roles
da: Roller

en: Role
da: Rolle

en: Users
da: Brugere

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Directory path
da: Mappesti
