Private files download permission (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Yes
eu: Bai

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak
