Private files download permission (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Access control
gu: વપરાશ નિયંત્રણ

en: Yes
gu: હા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Path
gu: પાથ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ
