Private files download permission (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Yes
mr: हो

en: Settings
mr: संरचना

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
