Private files download permission (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Yes
hr: Da

en: Settings
hr: Postavke

en: Path
hr: Putanja

en: User
hr: Korisnik

en: Roles
hr: Uloge

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Save settings
hr: Spremi postavke
