Private files download permission (8.x-2.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Yes
nn: Ja

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
