Private files download permission (8.x-2.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Access control
sr: Контрола приступа

en: Settings
sr: Подешавања

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
