Private files download permission (8.x-2.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Access control
hi: अभिगम नियंत्रण

en: Yes
hi: हाँ

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Roles
hi: भूमिका

en: Role
hi: भूमिका

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें
