Private files download permission (8.x-2.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
