Private files download permission (8.x-2.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Yes
sl: Da

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Path
sl: Pot

en: User
sl: Uporabnik

en: Roles
sl: Vloge

en: Users
sl: Uporabniki

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
