Private files download permission (8.x-2.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: Yes
vi: Có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Roles
vi: Vai trò

en: Role
vi: Vai trò

en: Users
vi: Người dùng

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Directory path
vi: Đường dẫn thư mục
