Private files download permission (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Access control
is: Aðgangsstýring

en: Yes
is: Já

en: Settings
is: Stillingar

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: Users
is: Notendur

en: Save settings
is: Vista stillingar
