Private files download permission (8.x-2.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Path
km: ផ្លូវ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
