Private files download permission (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Access control
pt: Controle de acesso

en: Yes
pt: Sim

en: Settings
pt: Configurações

en: Path
pt: Caminho

en: User
pt: Usuário

en: Roles
pt: Papéis

en: Role
pt: Papel

en: Users
pt: Usuários

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Directory path
pt: Caminho do diretório
