Private files download permission (8.x-2.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: Yes
sq: Po

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Path
sq: Pozicioni

en: User
sq: Përdoruesi

en: Roles
sq: Rolet

en: Users
sq: Përdorues

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
