Private files download permission (8.x-2.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
