Private files download permission (8.x-2.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Yes
eo: Jes

en: Settings
eo: Agordoj

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Roles
eo: Roloj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
