Private files download permission (8.x-2.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Yes
gl: Si

en: Settings
gl: Axustes

en: Path
gl: Ruta

en: User
gl: Usuario/a

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Directory path
gl: Ruta do directorio
