Private files download permission (8.x-2.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Access control
oc: Contraròtle d'accès

en: Yes
oc: Òc

en: Settings
oc: Paramètres

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres
