Private Message (3.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Default action
et: Vaikimisi tegevus

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Updated
et: Uuendatud

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Created
et: Loodud

en: Separator
et: Eraldaja

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: 1 day
et: 1 päev

en: System
et: Süsteem

en: Send
et: Saada

en: Members
et: Liikmed

en: Configuration
et: Seadistus

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Notifications
et: Teated

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Messages
et: Sõnumid

en: Entity
et: Olem

en: Form
et: Vorm

en: 1 minute
et: 1 minut

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: View mode
et: Kuvarežiim
