Private Message (3.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Default action
kk: Әрекет әдепкі

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Created
kk: Құрылған

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: 1 day
kk: @count күн

en: System
kk: Системасы

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Uninstall
kk: Жою

en: Messages
kk: Хаттар
