Private Message (3.0.0) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: To:
bg: До:

en: Url
bg: URL

en: Private messages
bg: Лични съобщения

en: To
bg: До

en: Send private message
bg: Изпрати ЛС

en: From
bg: От

en: Last update
bg: Последна промяна

en: System
bg: Система

en: Send
bg: Изпрати

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Notifications
bg: Известия

en: Messages
bg: Съобщения
