Private Message (3.0.0) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Default action
hr: Predefinirana akcija

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Created
hr: Stvoreno

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Private messages
hr: Privatne poruke

en: To
hr: Za

en: Send private message
hr: Pošalji privatnu poruku

en: From
hr: Od

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: 1 day
hr: 1 dan

en: System
hr: Sustav

en: Send
hr: Pošalji

en: Configuration
hr: Postavke

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Messages
hr: Poruke

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu
