Private Message (3.0.2) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Block
ht: Blòk
