Private Message (3.0.4) - en to he translation catalogue (52 entries)

en: Default action
he: פעולת ברירת מחדל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Updated
he: עודכן

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Separator
he: מפריד

en: To:
he: אל:

en: Active
he: פעיל

en: Block
he: בלוק

en: Url
he: כתובת url

en: Private Messages
he: הודעה פרטית

en: Private messages
he: הודעות פרטיות

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: 1 day
he: יום אחד

en: System
he: מערכת

en: Send
he: שלח

en: Members
he: חברים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Uninstall
he: הסרה

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Notifications
he: הודעות

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Messages
he: מסרים

en: Entity
he: יישות

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 4 hours
he: 4 שעות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: Form
he: טופס

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: View mode
he: מצב תצוגה
