Private Message (3.0.4) - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Private messages
lt: Privačios žinutės

en: Inbox
lt: Gauta

en: To
lt: Iki

en: Send private message
lt: Siųsti privačią žinutę

en: From
lt: Nuo

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: System
lt: Sistema

en: Send
lt: Siųsti

en: Members
lt: Nariai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Messages
lt: Žinutės

en: Entity
lt: Esybė

en: Form
lt: Forma

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Unblock
lt: Atblokuoti

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: No new messages
lt: Naujų žinučių nėra

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Field prefix
lt: Laukelio priešdėlis

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: The author of the message.
lt: Žinutės autorius.

en: The recipient of the message.
lt: Žinutės gavėjas.

en: Private message ID
lt: Privačios žinutės ID

en: Private message thread ID
lt: Privačios žinutės pokalbio ID

en: Owned by
lt: Savininkas
