Private Message (3.0.4) - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: Default action
lv: Noklusētā darbība

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Private Messages
lv: Privātas Vēstules

en: Inbox
lv: Iesūtne

en: To
lv: Kam

en: Send private message
lv: Nosūtīt privātu ziņu

en: From
lv: No

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: 1 day
lv: 1 diena

en: System
lv: Sistēma

en: Send
lv: Sūtīt

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Entity
lv: Entītija

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: Form
lv: Forma

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: View mode
lv: Skata režīms
