Private Message (3.0.5) - en to gl translation catalogue (48 entries)

en: Default action
gl: Acción predeterminada

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Separator
gl: Separador

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Private messages
gl: Mensaxes privadas

en: Inbox
gl: Bandexa de entrada

en: To
gl: Para

en: Send private message
gl: Enviar unha mensaxe privada

en: From
gl: De

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Last update
gl: Última actualización

en: 1 day
gl: 1 día

en: System
gl: Sistema

en: Send
gl: Enviar

en: Members
gl: Membros

en: Configuration
gl: Configuración

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Entity
gl: Entidade

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 4 hours
gl: 4 horas

en: Form
gl: Formulario

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: View mode
gl: Modo de vista
