Private Message (3.0.5) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Default action
ka: ნაგულისხმევი მოქმედება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Url
ka: ბმული

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: System
ka: სისტემა

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Messages
ka: შეტყობინებები
