Private Message (3.0.5) - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Default action
sk: Predvolená akcia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Private messages
sk: Súkromné správy

en: Inbox
sk: Doručené správy

en: To
sk: Komu

en: Send private message
sk: Odoslať súkromnú správu

en: From
sk: Od

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: 1 day
sk: 1 deň

en: System
sk: Systém

en: Send
sk: Odoslať

en: Members
sk: Členovia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Messages
sk: Správy

en: Entity
sk: Entita

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 4 hours
sk: 4 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: Form
sk: Formulár

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: Unblock
sk: Odblokovať

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Owned by
sk: Vlastník
