Private Message (3.0.5) - en to sv translation catalogue (56 entries)

en: Default action
sv: Förvald åtgärd

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Active
sv: Aktiv

en: Url
sv: URL

en: Private Messages
sv: Privata meddelanden

en: Private messages
sv: Privata meddelanden

en: Inbox
sv: Inkorg

en: To
sv: Till

en: Send private message
sv: Skicka privat meddelande

en: From
sv: Från

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Last update
sv: Senaste uppdatering

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Send
sv: Skicka

en: Members
sv: Medlemmar

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Uninstall
sv: Avinstallera

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Size of textfield
sv: Storlek på textfält

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Entity
sv: Objekt

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: Form
sv: Formulär

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: Display type
sv: Typ av visning

en: Autocomplete matching
sv: Automatiskt kompletterande som överensstämmer

en: Delete link
sv: Radera länk

en: No new messages
sv: Inga nya meddelanden

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: View mode
sv: Visningsläge

en: An autocomplete text field with tagging support.
sv: Ett automatiskt kompletterande textfält med stöd för etiketter.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
sv: Största antal automatiskt kompletterande förslag.
