Private Message (3.0.5) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: System
th: ระบบ

en: Send
th: ส่ง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Uninstall
th: ลบโมดูล

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Messages
th: ข้อความ

en: 1 minute
th: 1 นาที

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: View mode
th: โหมดของวิว
