Private Message (3.0.7) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: System
ast: Sistema

en: Send
ast: Unviar

en: Configuration
ast: Configuración

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu
