Private Message (3.0.7) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Block
cy: Bloc

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Last update
cy: Diweddariad diwethaf

en: Send
cy: Anfon

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Uninstall
cy: Dad-osod

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Display type
cy: Dangos math

en: Delete link
cy: Dileu dolen
