Private Message (3.0.7) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Default action
is: Sjálfgefin aðgerð

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Updated
is: Uppfært

en: 1 hour
is: 1 klst

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Separator
is: Skilja

en: Active
is: Virkt

en: Block
is: Blokk

en: Url
is: Vefslóð

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Last update
is: Síðast uppfært

en: System
is: Kerfi

en: Send
is: Senda

en: Members
is: Meðlimir

en: Uninstall
is: Fjarlægja

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: 1 minute
is: 1 mínúta

en: Display type
is: Birta tegund

en: Delete link
is: Eyða tengli
