Private Message (3.0.7) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: 1 hour
lo: 1 ຊົ່ວໂມງ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ
